Google’da çıkmış olan istenmeyen görsel haber veya içerikleriniz mi var?  Google kişisel haklarınızı ihlal eden bilgilerinize yönelik uygunsuz bir şekilde paylaşılan fotoğraflarınızı kaldırmaya izin veriyor.

Kaldırmak istemiş olduğunuz her türlü içeriğinizin kaldırma politikalarına uygun olması gerekmektedir. Aksi takdirde başvurunuz reddedilecektir. Kişi veya kurumların onayı olmadan, iftira ve yanıltıcı haberlere sebebiyet veren her türlü haberiniz için Google’a başvurmanız ve politikalara uygun olan içerikleri seçmeniz gerekmektedir.

Telif hakkınızı yok sayan ve itibarınızı zedeleyen her türlü görsel, içerik veya videolar kaldırılmalıdır. Aksi takdirde kişi veya kurumlar tarafından hakkınızda gerçek dışı olan haberler saniyeler içerisinde yayınlanabilir. Yayınlanan her bir olumsuz içerik marka imajınızı zedeleyecektir.

Google’dan içerik kaldırma kişi ve kurumlar için internetteki geleceğinizi belirlemede en önemli unsurlardan birisidir.

İnternetteki geleceğinizin olumlu bir şekilde devam etmesini istiyorsanız, tüm haberlerinizin taramasını yapmalı ve yapılan tarama sonucuna göre yeni bir yapılanma içerisine girmelisiniz.

Tüm dünyanın kullanmış olduğu Arama Motoru olan Google insanlar tarafından en fazla kullanılan arama motorudur. Bu yüzden hakkınızda çıkmış olan haberlerin Google’da görünür olması daha fazla kişi ve kurumlara ulaşacağı anlamına gelmektedir. Olumsuz haberi olan kurumların tercih edilme oranları düşmekte ve buna bağlı olarak marka imajları zedelenmektedir.

iceriksilme.com olarak siz veya firmanız hakkında google sonuçlarında çıkan tüm olumsuz içerikleri ortadan kaldırabiliriz.

0212 267 5277 numaralı telefondan bize ulaşarak içeriklerinizi kaldırtabilirsiniz. Unutmayın iceriksilme.com var.